شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩

 

المپیاد

دوازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

 

در خصوص آزمون مرحله غربالگری دوازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور، به استحضار می‌رساند ثبت نام از روز یکشنبه 4/12/98 تا سه شنبه 6/12/98 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانیwww.sanjeshp.ir و توسط داوطلبان انجام خواهد شد. همچنین پس از پایان مهلت ثبت نام داوطلبان،به سرپرستان المپیاد دانشگاه‌ها، از طریق همین سایت، دسترسی داده خواهد شد تا افراد ثبت نام شده را تأیید نمایند. مقتضی است مراتب به داوطلبان شرکت در این آزمون و سرپرستان المپیاد آن دانشگاه اطلاع رسانی شود. یادآور می‌شود زمان برگزاری آزمون مرحله غربالگری المپیاد دوره دوازدهم روز جمعه 22/1/1399 و به شیوه الکترونیک خواهد بود.


به تعویق افتادن زمان برگزاری آزمون غربالگری مرحله اول دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی

 

براساس وضعیت ابتلا و انتقال عفونت کرونا ویروس جدید و به جهت آرامش بخشی فضای دانشجوئی و دانشگاهی، آزمون غربالگری مرحله اول دوازدهمین المپیاد علمی از تاریخ 22/1/99 به تاریخ 9/3/99 ( روز جمعه ) انتقال یافته است .

 

ضمناً باتوجه به زمان بندی جدید، دریافت گزارش پروژه بر اساس موضوع اعلام شده (مرحله اول آزمون گروهی) امسال لغو گردیده و دانشجویان پذیرفته شده در مرداد ماه 1399 در تهران به رقابت خواهند پرداخت .


 

 اسامی تایید شده در المپیاد دانشجویی دوازدهم

لینک های مفید

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 16
 بازدید امروز : 90
 کل بازدید : 941877
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2652
اوقات شرعی

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای  دانشگاه علوم پزشکی دزفول محفوظ می باشد

Copyright © 2017 Dums.ac.ir All Rights Reserved