اخبار > ارزیابی درونی اعتبار بخشی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام شد


  چاپ        ارسال به دوست

ارزیابی درونی اعتبار بخشی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام شد

ارزیابی درونی اعتبار بخشی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام شد

ارزیابی درونی اعتبار بخشی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام شد

د ع پ دزفول

پیرو دستور العمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آغاز فرآیند ارزبابی درونی اعتبار بخشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، چهارشنبه  ۹ تیر ماه سال جاری، مرحله ارزیابی درونی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با حضور ارزیابان محترم داخلی برگزار گردید.

به گزارش مفدا دزفول،پیرو دستور العمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آغاز فرآیند ارزبابی درونی اعتبار بخشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، چهارشنبه  ۹ تیر ماه سال جاری، مرحله ارزیابی درونی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با حضور ارزیابان محترم داخلی برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی، ریاست محترم دانشگاه و معاونت محترم آموزش، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اهمیت نقش ارزیابی درونی در رفع نقایص موجود و ایجاد آمادگی در اعضاء محترم حوزه های اعتبار بخشی دانشکده پزشکی در زمان اجرای مرحله ارزیابی بیرونی "وزارتی"، این فرآیند را یکی از مهم ترین سنجش های سطح کیفی دانشکده و دانشگاه توصیف کردند.

در ادامه فرایند ارزیابی از ساعت ۹ الی ۱۴ در محل دانشکده با بررسی مستندات، و مشاهدات میدانی و ... ادامه و در نهایت گزارش این ارزیابی به متولیان آن منعکس گردید.

اعتباربخشی پزشکی عمومی اولین بار در سال ۱۳۹۸ در دانشکده پزشکی اجرا شده که منجر به تایید دوره پزشکی عمومی دانشگاه به مدت یکسال گردید.

فرایند اعتباربخشی پزشکی عمومی دانشگاه برای دومین بار در حال اجرا می باشد و ارزیابی درونی بخش مهمی از فرایند مذکور بود که با موفقیت اجرا گردید و پس از تجمیع گزارشات در سامانه وزارتی ثبت خواهد شد و مرحله بعد ارزیابی بیرونی توسط تیم تخصصی وزارت متبوع خواهد بود.

 


١٤:١٠ - 1400/04/14    /    شماره : ١١٣٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای  دانشگاه علوم پزشکی دزفول محفوظ می باشد

Copyright © 2017 Dums.ac.ir All Rights Reserved