چاپ        ارسال به دوست

در مراسم معارفه دکتر میرشکاک عنوان شد

دکتر پریدار: دکتر میرشکاک برای دانشگاه علوم پزشکی دزفول یک غنیمت است

 


 


در مراسم معارفه دکتر عبدالناصر میرشکاک در جایگاه معاون توسعه و معارفه دکتر علیرضا خسروپناه بعنوان قائم مقام رئیس دانشگاه در جمع هیات رئیسه


دکتر یوسف پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: هر آنچه بتوانیم از نیروهای علاقمند که حاضر بکار باشند و صلاحیت داشته باشند را بکار خواهیم گرفت.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود: دکتر میرشکاک از مدیران با تجربه و با سابقه استان است و برای دانشگاه علوم پزشکی دزفول یک غنیمت است. وی در ادامه افزود:


 دکتر خسروپناه از ستونهای دانشگاه علوم پزشکی دزفول است که با ابلاغ قائم مقام رئیس دانشگاه، ایشان در جایگاه موثرتری فعالیت خواهند کرد و مسئولیت هماهنگ سازی هیات رئیسه و مدیریت پروژه بیمارستان یازهرا(س) را بعهده خواهد داشت.


دکتر عیلرضا خسروپناه در این نشست گفت: تمامی موفقیتها از جمله افزایش بی نظیر اعتبارات، مصوب شدن تشکیلات و پروژهایی که اجرا شده ماحصل تلاش همگانی است.


دکتر عبدالناصر میرشکاک در این مراسم گفت:کار کردن در شهرهای دزفول و شوش که در هشت سال دفاع مقدس شهرهای بواقع جنگ زده بودند این احساس را دست می دهد که در مقطع کنونی نیز پوتینها را باید پوشید و لباسهای خاکی را برتن کرد. دکتر میرشکاک خاطر نشان کرد بسیار خوشحالم که در خانه خودم کار می کنم. وی از دکتر پریدار بخاطر اعتمادی که داشتند تشکر کرد.


 


٢٢:٤٦ - 1395/07/27    /    شماره : ٤١٨٦    /    تعداد نمایش : ٨٢٩١خروج