• 1402/06/07 - 08:39
 • بازدید: 169
 • زمان مطالعه : 4 دقیقه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1403-1402

اطلاعیه ثبت نام  پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد  سال تحصیلی  1403-1402
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  دزفول
   

باسلام و عرض ادب و احترام و تبریک به مناسبت قبولی شما داوطلب گرامی

خواهشمند است  از تاریخ  28شهریورماه 1402 لغایت 29شهریورماه 1402 برای ثبت نام  مراجعه فرمایند. لازم به ذکر است عدم حضوردر موعد مقرر بمنزله انصراف تلقی و مراتب به وزارت متبوع اعلام خواهد شد.

 ضمنا شروع دوره از نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰3-۱۴۰2 می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

 1. تکمیل فرم های ثبت نامی مندرج در قسمت زیر این اطلاعیه و به همراه داشتن در زمان ثبت نام حضوری
 2. اصل و کپی دانشنامه یا گواهی موقت کارشناسی و یا گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا ۳۱ شهریور ماه ۱4۰2 (برای دانشجویان ترم آخر)
 3. فرم تکمیل شده مخصوص معدل برای دانشجویان ترم آخر که قبلا توسط معاونت آموزشی دانشگاه امضا و مهر شده است
 4. اصل و کپی شناسنامه (تمام صفحات)  ، کارت ملی و 12 قطعه عکس ۴*۳
 5. اصل و کپی کارت هوشمند پایان یا معافیت از خدمت نظام وظیفه برای آقایان و یا گواهی تعویض آن از مراکز پلیس 10+
 6. پذیرفته شدگان مشمول برای بهره مندی از معافیت تحصیلی لازم است سریعا با مراجعه به سایت https://sakha.epolice.ir وارد پرتال جامع سازمانی شده و نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی اقدام فرمایند.  بدیهی است قبل از آن ضرورتا با مراجعه به اداره وظیفه عمومی شهر محل اقامت نسبت به ثبت و اتمام معافیت تحصیلی مقطع قبلی (کارشناسی) خویش اقدام لازم به عمل آورید.
 7. اصل و کپی گواهی پایان یا معافیت از خدمات لایحه طرح نیروی انسانی و یا گواهی مبنی بر اتمام طرح خدمات قانونی تا تاریخ 1402/06/31
 8. اصل و کپی گواهی تسویه حساب و یا تقسیط بدهی با صندوق رفاه دانشجویان
 9. اصل و کپی کارت سهمیه ایثارگران کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و...)
 10. پذیرفته شدگان استعدادهای درخشان می بایست نامه تاییدیه از دانشگاه محل تحصیل مبنی بر کسب رتبه برتر را اخذ نمایند و پذیرفته شدگان بدون آزمون استعداد درخشان میبایست تا تاریخ1402/05/31 فارغ التحصیل گردند.

توجه خیلی مهم:

 1. الف: ضروری است پذیرفته شدگان همزمان با ثبت نام اینترنتی برای تکمیل ثبت نام حضوری از روز یکشنبه  26 شهریور 1402  لغایت 28شهریور 1402 با در دست داشتن اصل و کپی مدارک و پرینت ثبت نام تایید شده به دانشگاه مراجعه و نسبت به تکمیل ثبت نام اقدام فرمایند بدیهی است در صورت عدم حضور فرایند ثبت نام ناقص و به مرحله تایید نخواهد رسید. در صورت لزوم با تلفن های 42429040 - 61 (آموزش کل) و یا 42423308-061 (آموزش دانشکده پرستاری) تماس حاصل فرمایید.
 2. جهت آگاهی از تکمیل بودن ثبت نام حضوری ضروری است مجددا  حداکثر بعد از 48 ساعت کاری به سایت مراجعه تا پیام ثبت نام انجام شد را مشاهده و رسید تاییدیه آن را جهت ارائه به هنگام ثبت نام حضوری در دانشگاه پرینت فرمایید.
 3. درصورت مشاهده پیام مدارک ناقص می باشد لطفا سریعا" نسبت به رفع نقص اقدام فرمایید.
 4. ثبت نام کنندگان محترم لطفا جهت اطلاع از زمان دقیق شروع دوره و نحوه و زمان انتخاب واحد و آشنایی با دروس و گروه آموزشی به سایت و یا با تلفن آموزش دانشکده تماس و پیگیری فرمایند.
 5. در زمان ثبت نام حضوری برای دریافت کارت دانشجوئی و اطلاع از امکانات رفاهی، خوابگاه و ... به معاونت دانشجویی فرهنگی (واقع در ساختمان شماره 2) مراجعه فرمایید.
 6. مراجعه حضوری دانشجویان شاهد و ایثارگر اعم از افرادی که با سهمیه و یا غیر سهمیه قبول شده اند به واحد مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت ارائه اصل مدارک ایثارگری و تکمیل مراحل ثبت نام الزامی است.
 7. پذیرفته شدگان سرباز نیز می بایستی از طریق سایت فوق الذکر نسب به ثبت تقاضای ترخیص از خدمت اقدام و پس از تایید آن که قاعدتا نمی بایستی طولانی تر از 48 ساعت باشد، مجددا نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی خویش در سایت اقدام و پیگیری فرمایند.
 •    پذیرفته شدگان باید تمامی مراحل ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود را تا صدور مجوز ثبت نام از سوی سازمان وظیفه عمومی پیگیری نمایند تا مجوز ثبت نام (مجوز مورد نظر تاریخ و شماره و امضا دارد) صادر گردد.دانشجویانی که عدم صدور مجوز ثبت نام برای آنان از سوی سازمان وظیفه عمومی (درسایت سخا) صادر می گردد، می تواند بعلت عدم رعایت مقاطع پیش نیاز و... باشد که در این موارد لازم است درخواست توجیه عدم صدور معافیت تحصیلی را تکمیل نموده و مدارک مورد نظر را برای وظیفه عمومی ارسال نمایند. ضمنا" علت عدم صدور معافیت تحصیلی به دانشجو در کارتابل نشان داده می شود.
 •   دانشجویان در تکمیل فرم درخواست معافیت تحصیلی و به هنگام درج مقطع تحصیلی، شروع به تحصیل، رشته تحصیلی و مقطع قبلی دقت کافی بنمایند. مهلت ثبت درخواست معافیت تحصیلی در سامانه وظیفه یک ماه می باشد.

 

فرم های ثبت نام را از طریق لینک زیر دانلود و تکمیل نمایید

                                   

                                          لینک دانلود

 

 • گروه خبری :
 • کد خبر : 15386
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

دسترسی سریع
دسترسی سریع
میز خدمات الکترونیک
تنظیمات قالب