دریافت دانشنامه و ریز نمرات

 

صدور مجوز دریافت مدارک تحصیلی(دانشنامه و ریز نمرات) برای مقاطع (کاردانی، کارشناسی و دکترای عمومی )

۱. گواهی انجام کار(شرایط گواهی با توضیح مفصل در ذیل)

۲. گواهی (انجام / معافیت) طرح نیروی انسانی جهت رشته های طرح دار: پزشکی- پرستاری- اتاق عمل- هوشبری- علوم آزمایشگاهی)

۳. تسویه حساب صندوقهای رفاه دانشجویان

۴. تصویر مجوز و دانشنامه مقطع قبل

۵. تصویر پروانه دائم(در خصوص رشته های پروانه دار

۶. وضعیت نظام وظیفه

۷. صفحات کامل شناسنامه و کارت ملی

۸. اصل گواهی موقت (اگر قبلاً دریافت نموده اید)

۹.عکس ۴×۳

 

شرایط گواهی کار

 

کلیه دانش آموختگان ملزم به ارائه گواهی کار به مدت برابر یا دوبرابر مدت بهره مندی از آموزش رایگان هستند. دانش آموختگانی که با استفاده از سهمیه ورودی منطقه یک ، شاهد ، آزاد پذیرفته شده اند برابر طول بهره مندی از آموزش رایگان و پذیرفته شدگان سهمیه های منطقه دو و سه به میزان دو برابر ملزم به ارائه گواهی کار میباشند.

 

ارائه حکم کارگزینی جهت دانش آموختگانی که در سازمانها و ادارات دولتی مشغول به کار هستند با قید سنوات خدمتی  یا گواهی انجام کار از کارگزینی با قید رسمی / پیمانی الزامی است.

ارائه گواهی  کسر بیمه یا مالیات با ارائه دفترچه بیمه و یا تائید سازمان تامین  اجتماعی جهت افرادی که بصورت قراردادی تمام وقت/نیمه وقت میباشند در گواهی الزامی است.

جهت افرادیکه در شرکت های خصوصی مشغول به کار هستند علاوه بر موارد فوق الذکر، ارائه آگهی  ثبت شرکت در روزنامه های کثیرالانتشار الزامی است.

 

دانش آموختگانی که در مراکز دولتی مشغول کار نبوده و دارای مطب خصوصی می باشند ، ملزم به ارائه گواهی مبنی بر فعالیت مطب از معاونت غذا و دارو یا معاونت درمان دانشگاه نظارت کننده می باشند. در گواهی انجام کار حتما باید تاریخ شروع و خاتمه، تمام وقت/نیمه وقت اشتغال قید گردد.

اعضاء رسمی نیروهای مسلح- جهت اعضاء رسمی نیروهای مسلح اعم از ارتش سپاه بسیج نیروی انتظامی کارکنان لشکری وزارت دفاع سازمان صنایع دفاع  ارائه گواهی کار از یگان خدمتی مربوطه با قید تاریخ عضویت رسمی، با تاکید بر اینکه نامبرده کلیه تعهدات خود را به نیروی مربوطه انجام داده و ذکر اینکه تحویل مدرک به دانش آموخته بلامانع میباشد الزامی است .درصورتیکه اعضاء رسمی  این نیروها بورسیه باشند می بایست گواهی کار ارائه شده حداقل دو برابر مدت تحصیلات شان باشد .ارائه کارت پایان خدمت برای اعضاء رسمی لزومی ندارد. بدیهی است میزان گواهی کار محاسبه شده جهت این دانش آموختگان بعد از فراغت از تحصیل مقدور میباشد.

 

وثیقه شخصی- متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور با اخذ وثیقه شخصی قبل از انجام تعهدات آموزش رایگان دانش آموختگانی که قصد دارند قبل از انجام یا خریداری تعهدات مدرک خود را آزاد کنند باید به مرکز خدمات آموزشی مراجعه نمایند.

 

 

توجه: با توجه به راه اندازی سامانه مجازی از مورخ مهر 1400 و ارسال مدارک از طریق اداره پست خواهشمند است از مراجعه حضوری خودداری نمایید.

 

 نحوه خرید تعهدات آموزش رایگان

 

  چنانچه دانش آموخته ای کل تعهدات آموزش رایگان و یا مقداری از آن را انجام نداده باشد و مایل به اخذ مدارک تحصیلی باشد می بایست هزینه های مربوط به برخورداری از آموزش رایگان خود را بر مبنای آخرین دستورالعمل های ارسالی توسط وزارت متبوع پرداخت نماید.

 

دسترسی سریع
دسترسی سریع
میز خدمات الکترونیک
تنظیمات قالب